קורס המוח המאושר

RPLB9D6ENJ
  • 2,600.00
    2,800.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
באמצעות 'תכנות מחדש' של המוח והיכרות עם מנגנוניו, קורס המוח המאושר בא להראות איך להיפטר ממתחים וחרדות, לחיות בתחושת שמחה וסיפוק, ולנהל את המחשבות והרגשות (במקום שהן ינהלו אותנו).

"תגידו,

לא נמאס לכם? להרגיש שזה ליד, שזה כמעט, שזה לא מספיק טוב, שאם רק היה אחרת.. 

לא נמאס לכם מזה? להרגיש את הדחף לעשות שופינג, או לעשן, או לאכול שטויות, ולהרגיש גם איך, כשהבגדים עדיין חמים בשקית והפינוק הקולינרי עדיין מתערבב לכם בבטן, כבר מתפוגגת לה ההבטחה להנאה, ומתחלפת בתחושת ריקנות?

לא נמאס לכם להבטיח לעצמכם שיהיה טוב ולקוות שאחרי התיכון, אחרי הצבא, אחרי הטיול לחו''ל, אחרי הלימודים, אחרי החתונה, אחרי שהילדים יוולדו, אחרי שהם יעזבו את הבית,  אחרי שתצאו לפנסיה - אז תהיו מאושרים באמת?

תסתכלו ימינה ושמאלה, תסתכלו פנימה. 

אתם כבר לא יום ולא יומיים כאן 

ולא עשו אתכם באצבע. 

אז איך המצב הזה נמשך? 

איך אנחנו מובלים כל פעם מחדש אחרי החלילן מהמלין של האושר הכוזב? איך אנחנו מוצאים את עצמנו כל פעם מחדש קצת יותר מאוכזבים, קצת יותר עייפים, ועדיין מאוד, מאוד, מאוד כמהים, רעבים, מתאווים ומשתוקקים?

ותגידו.

לא מטריד אתכם?

שבחדרים סגורים פועלים מיטב המוחות כדי לפצח את מנגנון האושר שלכם.. על מנת להפעיל אותו נגדכם, לתועלתם האנוכית של תאגידים וגופים שמשחקים ברגשות שלכם כי לגרום לכם לצרוך, לקנות, לבחור, לפחד, לקוות ולפעול כפי שהם רוצים?הידע הזה.. שמופעל כלפיכם באינספור מניפולציות מתוחכמות, האם הוא לא אמור להיות שייך...לכם? בינינו, כמה פעמים ניסיתם לאמץ לעצמכם אורח חיים בריא יותר ולא הצלחתם? 

כמה פעמים ניסיתם לסגל לעצמכם צורת חשיבה חיובית ולא הצלחתם?כמה פעמים הטפתם לחברים שלכם, או נזפתם בילדים שלכם, לגבי דברים שבעצמכם אתם לא מצליחים לעשות? כמה פעמים עצרתם לחשוב על כל זה?

אם לא עצרתם.. הגיע הזמן. ואם כן עצרתם ולא הצלחתם להבין למה... אז אני כאן כדי להסביר. אני כאן כדי להראות לכם, במילים פשוטות, מהו המוח הזה שנח לכם בין האוזניים. אני כאן ללמד אתכם, בהנאה רבה, איך משתמשים בו נכון. ואיזה עונג מופק משימוש ראוי במוח. אני כאן להוכיח לכם שאושר הוא מצב בר קיימא, שאושר הוא תוצר ישיר של שימוש נכון ועקבי במנגנונים שאינכם מכירים, ואם אתם מכירים, אתם אולי עוד מסתבכים קצת עם הוראות ההפעלה...

זה כאן, זה קורה, אפשר ללמוד להרפות מהסבל הנגרם מהכאב והמתח, החרדה והבילבול..

תגידו,

למישהו כאן מתחשק במקרה לחיות את החיים האלה בכיף?"

אם כן, צרו קשר עם אורי אלישר, כאן באתר או בוואצאפ ל 0545336989

קורס המוח המאושר


קורס המוח המאושר - פרי פיתוחו של אורי אלישר - הינו תהליך של למידה והתמרה, המרכז בתוכו ידע היסטורי, פסיכולוגי ורוחני משנה חיים. מטרת הקורס היא ליצור שינוי בתפיסה, בצורת החשיבה, באמונות הבסיס ובהרגלים המקבעים אותנו במצב של חוסר סיפוק, דכדוך ומתח. הקורס מסכם כ-30 שנות מסע פנימי והכשרה מקצועית אותה עבר אורי אלישר, בחפשו ובעצבו את הכלים המנטליים ואת תפישת החיים הנכונה להשגת מצב רגשי יציב המאופיין ברוגע, שמחת חיים, קלילות, ביטחון עצמי, אומץ וסיפוק עמוק. 

אורי אלישר מלמד שנים רבות מדיטציה ויוגה יפנית ולמד מנסיונו ומנסיונם של אלפי מטופלים ותלמידים, על השפעותיו ההרסניות של המתח הנפשי ועל התועלות העצומות הגלומות בתחושת רווחה ושלווה פנימית.

הקורס מהנה, מרגש, מעורר ומלא השראה, ובמקביל מעניק כלים מעשיים מאוד, הן מנטאליים והן התנהגותיים, על מנת להשיג חוויה מתמשכת של הנאה, סיפוק, עניין ושמחת חיים בשגרת היום יום.

 

 

בימים אלה ניכרות בחברה המערבית שתי מגמות ברורות:

  1. עליה ניכרת בתחושות של מתח נפשי, סטרס, חרדה, שחיקה וכו'
  2. עניין גובר ב Well Being, אמונה שהחיים טומנים בחובם יותר מאשר 'רק עבודה', רצון לחוש יותר אושר ושמחה, וסקרנות גוברת לגבי פתרונות שונים לאותן תחושות המתוארות בסעיף 1.

 קורס המוח המאושר נותן מענה מדויק לשתי מגמות אלה.

אז.. במה מדובר?

מדובר בתהליך קבוצתי בן 6 מפגשים, במהלכו נחשפים המשתתפים לתובנות ואמיתות מתחומים שונים, העוסקות כולן במהות החיים, תפיסת האושר, הבנת מבנה המוח ופעולותיו בהקשר זה, ולמידתן של דרכים מקוריות להגברת וביסוס תחושת האושר, השמחה, שביעות הרצון, הקלילות והיצירתיות בחיי היום יום. התוצאה היא שיפור ניכר, ארוך טווח ומשנה חיים במצב רוחם של משתתפי הקורס.

6 המפגשים כוללים כל אחד הרצאה+מצגת, דינמיקה קבוצתית ופעילות פיזית המעניקה למשתתפים ניחוח (flavor) של חשיבה ועשיה מעולמות היוגה, המדיטציה והתנועה היפנית, מבלי להעיק או לאיים, ובאופן המותאם גם לקהלים מגוונים וחסרי ניסיון בתחומים אלה. צדדים אלה מאוזנים במובאות עכשוויות מתחומי חקר המוח, הביולוגיה והפסיכולוגיה המודרנית, כך שכל מפגש מעשיר את עולמם של המשתתפים בידע מרתק של מזרח ומערב, מסורת וקדמה, יחד עם התנסויות גופניות כמו תרגילי תנועה ומתיחה מיוחדים, מדיטציה, שיאצו ועוד.

החוויה, כפי שמעיד כל מי שהשתתף במחזורים קודמים, מופלאה. הקורס עצמו הוא תהליך כיפי וחיובי מאין כמוהו, אך הוא מכוון לעתיד: במהלכו רוכשים המשתתפים כלים שעוזרים לתחזק ולשפר את רמת האושר שלהם במהלך היום-יום, כך שהתחושה הטובה תמשיך ללוות אותם ככל שיבחרו.

כמורה, כמטפל וכאמן לחימה, אני מאמין שהקורס שפיתחתי הוא השירות הטוב ביותר שאני יכול להעניק לכל מי שרוצה לחוות פחות מתח ולחץ, ויותר שמחה, שביעות רצון וקלילות גופנית.

 

 מבנה ותכני קורס המוח המאושר

6 מפגשים בני שעתיים וחצי כל אחד. 

שיעור 1: איך מגדירים אושר?

• בשיעור זה נגלה שאחת הסיבות לכך שאנו לא מאושרים, היא שאנחנו לא באמת יודעים להגדיר מהו אושר. 

• נבין מהו אושר דרך הכרת מושגים כמו 6 מישורי הקיום, מודל האמבה, שחיקה הדוניסטית ועוד

• נגלה שהמילה אושר מופיעה רק פעם אחת בתנ"ך ונעמוד על הדמיון בין אושר ואישור.

• נמצא שניתן לסכם את כל מה שאנחנו רוצים בחיים האלה ל-4 קטגוריות יסוד. כל קטגוריה דומה לכפתור במוח, שכשלוחצים עליו מרגישים נהדר ואם לא לוחצים עליו מספיק.. סובלים. 

• מיהם אותם 4 כפתורי האושר? 

• והאם אושר ועונג הן מילים נרדפות, ניגודים מוחלטים או הפכים משלימים?

בונוס: סוד האושר היפני מס' 1: זרימה

תרגול: דו-אין (יוגה יפנית)

שיעור 2: אושר חיצוני VS אושר פנימי

• בשיעור זה נלמד כיצד המוח בנוי ועובד בכל הקשור לאושר: מהי מערכת התגמול ומדוע דאגה האבולוציה שמוחנו יצוייד בה? 

• מהי השחיקה ההדוניסטית ומה תפקידה במצב הרוח הבינוני שלנו? 

• האם נוכל להיות האקרים מנטאליים, לפצח את מנגנוני המוח ולשנות אותם לטובתנו?

• מהם 3 מרכיבי האושר?

• עם מי מהם עלינו להשלים, את מי מהם נוכל לשנות - וכיצד - על מנת לחוות רמות גבוהות ומשביעות רצון של סיפוק ואושר בחיינו?

בונוס: סוד האושר היפני מס' 2: איקיגאי

תרגול: שאלון ההכוונה

שיעור 3: שתי הממלכות - המוח העליון והמוח העמוק

• בשיעור זה נגלה מדוע חשיבה חיובית לא עובדת.. 

• נצלול עמוק לתוך המבנה המדהים של המוח ונשאל: כשאנחנו משתמשים במילה אני, איפה האני הזה נמצא? היכן נמצאת התודעה? היכן ממוקמת האישיות? 

• היכן במוח אנחנו מקבלים החלטות (ממחר דיאטה! יותר לא אתרגז בגלל אנשים טיפשים!) ומדוע אנחנו כמעט אף פעם לא מצליחים ליישם אותן? 

• ומה צריך לעשות כדי לגרום למוח לייצר לנו אושר?

בונוס: סוד האושר היפני מס' 3: נוכחות

תרגול: מדיטציה

שיעור 4: מה לעשות כדי להיות מאושרים.. וכדי שזה באמת יקרה!

• בשיעור זה נגלה שמה שאנחנו מרגישים ומפרשים לגבי המציאות שלנו, למעשה מתוכנת בתוכינו במערכים כמעט בלתי נגישים של הרגלים ואמונות. 

• נלמד איך בכל זאת לחדור למערכת האמונות ולתכנת אותה מחדש כך שתשרה שמחה וסיפוק בחיינו. 

• באמצעות תכסיס מנטאלי המכונה 'הלחמת הרגלים', נלמד כיצד לבסס הרגלים חיוביים חדשים לחיינו ולהפוך אותם לחלק מהשיגרה שלנו - גם אם עד עכשיו אף פעם לא הצלחנו בכך.

בונוס: סוד האושר היפני מס' 4: שיאצו

תרגול: עיסוי שכמות לשחרור מתחים

שיעור 5: חסמי האושר - להסיר את מה שמפריע

  • בשיעור זה נגלה כיצד, מבלי להתכוון, אנחנו מפריעים לעצמנו לחוות אושר וסיפוק בכך שאנו מציבים לעצמנו אחד או יותר מחסמי האושר. 
  • נזהה מהו צל מנטאלי וכיצד לגרש אותו. 
  • נציב פתרון ספציפי לכל אחד מהחסמים. 
  • נלמד כיצד לבצע תכנות מחדש של אמונות פנימיות באמצעות אפירמציות

בונוס: חכמת המזרח: קארמה

תרגול: דמיון מודרך, מסע אל המורה הפנימי

שיעור 6: סיכום ופרידה - שיגרת מוח מאושר

בשיעור מסכם זה נחזור על עיקרי הקורס ונלמד איך ליצור שגרה יומיומית המשמרת ומקדמת את המוח - כך שיהיה מאושר - מתוך הפנמת המסר שאושר זה כמו לצחצח שיניים: אם לא מצחצחים אותו יום יום, בסוף הוא נושר :)

נחלוק את החוויות שנצברו במהלך הקורס ונגלה כיצד השפיעו תכניו על מידת האושר ושביעות הרצון של המשתתפים/ות.

הערה: התכנים המוצגים כאן מתווים באופן כללי את הקורס, העשוי להשתנות ולעבור התאמות קלות בכל מחזור, בהתאם לשיקולים מקצועיים.

צרו קשר עם אורי אלישר לגבי המועד הקרוב של

קורס המוח המאושר

כאן באתר או בוואצאפ - 0545336989

x

#{title}

#{text}

#{price}