אוהבים את הדברים אחרת?


אני אוהב את הדברים אחרת. את הקפה שלי בלי סוכר, את הטלויזיה שלי כבויה, מחרוזות בודהיסטיות ו..טוב, לא נגלה הכל. אני משתעמם בקלות. אני אלרגי לשיגרה. פשוט אוהב דברים אחרת.

קראטה זו עבודה אישית, יומיומית, שמחברת לטבע ולעצמך באופן בלתי שגרתי לחלוטין

זו הסיבה שאני מרגיש בר מזל כשמדובר בספורט, פעילות גופנית, כושר ובריאות.

ניסיתי ריצה, שחיה, רכיבה על אופניים, ברור שניסיתי מכון כושר…

וזה היה הכי לא זה שאפשר.

אני מכבד את ענפי הספורט האלה ומעריץ אצנים, שחיינים, מכורי רכיבת אופניים ומרימי המשקולות באשר הם, על ההתמדה והתוצאות המבורכות שניכרות על גופם אבל זה פשוט לא בשבילי.

י

ש לי גם תלמידים (צעירים ומבוגרים) שצריכים את הדברים לפעמים..קצת אחרת :)

אנשים כמוני שחושבים מחוץ למסגרת צריכים משהו אחר, משהו שיגרה וידליק אותם, ימלא אותם בהשראה ויגרום ללבם לנתר. אנשים כמוני צריכים משהו מאתגר וחריף ועם זאת זמין. הו, כמה זמין. אני לא יכול לחשוב על דרך מגניבה יותר לעשות כושר בבית!

ציוד הכושר הוא אדמה ישרה. המאמן האישי שלי הוא משמעת עצמית. את מה שאני מתרגל פיתחו במזרח הרחוק לפני מאות שנים והוא עבר את מבחן הזמן בציון 100. קאטות, תרגילים איזומטריים, נשימות מיוחדות, תנועות ודרכים להגביר את החוסן ולזכות בגוף גדול וחזק שמשכן בתוכו נפש גדולה וחזקה.

מתרגל קאטה של קראטה בפארק מקסים באמסטרדם. איך לא ?

קאטות. איזה דבר מטורף זה קאטות. ריקודי מלחמה, סימולטור עתיק שמדמה קרבות רבי משתתפים.. קצת דמיון וכל קונסולות המשחק הנוצצות יראו לכם כמו סרט בורקס.


היופי והזרימה התנועתית של הקאטות, החתירה האינסופית לשלמות טכנית, הידיעה העצמית מתי בוצעה הקאטה בלב טהור ובראש ריק ומתי זוהמה במחשבות ותכנונים, הריגוש שבשימור מסורת אנושית קדומה וחוצת תרבויות, הידיעה שאתה אמן לחימה …

זה הכי זה שאפשר.

אז אם גם מבינים את חשיבותה של פעילות גופנית ואם השיטות הקונוונציונאליות קצת תפלות בעיניכם… שיקלו ברצינות ללכת לשיעור ניסיון באומנות לחימה אינטנסיבית כמו קראטה ווייצ׳י ריו. עולם מסעיר מחכה לכם.