המלצות


אורי אלישר... בן-אדם, מטפל, מורה, מדריך, לוחם.. כמו סמוראי .. עם דגל והצהרה.. מאוד ניהנתי ללמד אותו .. בהמשך ניהנתי ללמד איתו ואח"כ לבוא לשמוע הרצאות ושיעורים שלו ולקבל ממנו טיפולי שיאצו ודיקור .. רואה אותך גדל ומתפתח, סולל דרך אמיתית ונכונה, צנועה ואמיצה.. ואסיים בברכות ובמשפט ״עלה התלמיד על מורהו", עלה והצלח.. ילד. לכבוד הוא לי."

רון פייסמייסד השיאצו בישראל

אוצר שלם של הוויה. דרך כח פלאי, רוח אנושית ושורשים חזקים, מביא אורי חיבור קיומי לאהבה שביצירה, לחכמה, לכמיהה לחלום והגשמה. אין רגע דל בידע, הבנת החיים ומסלולם ובמעגל קסמים שאין כמותו, מאפשר אחיזה והתמצאות של היומיום. מורי היקר, נתת לי מתנה נדירה, ואני משתמשת בה. תודה."

הדס אלמוגיושבת ראש התאחדות השיאצו בישראל

הגעתי לאורי דרך מאמר מאוד מעמיק שהוא כתב על מיגרנה. באותה תקופה היו לי 2 התקפים בשבוע, מזמינה הביתה רופא להזריק לי וולטרן כדי להוריד את הכאב. לאחר מספר טיפולים אצל אורי כמות ההתקפים ירדה ועוצמת הכאב פחתה משמעותית. מאז עברו 9 שנים, המשפחה שלי מטופלת אצלו בבעיות מורכבות (מיגרנה, טרשת נפוצה ואפילפסיה) ובגלל הידע הרחב שלו אני מתייעצת איתו בכל סוגיה רפואית שנוגעת אלי, לילדות שלי ולכל משפחתי. אני יודעת כמה קשה למצוא מטפל מנוסה, הגון, אכפתי, מכיל, שנותן תקווה במקומות שהרפואה הרימה ידיים. וזה בדיוק הפרופיל של אורי אלישר."

אביבית שרמןרמת השרון

יש לי היכרות ארוכת שנים עם סנסאי אורי מצעדי הראשונים בעולם הקראטה ועד היום כשאני מדריך בעל חגורה שחורה בתחום ומתאמן בהדרכתו. מדובר באדם מקסים נעים וסופר מקצועי בתחומים בהם עוסק.. בנוגע לאומנויות הלחימה בעל ידע עשיר ורחב במגוון שיטות המקנות את הגיוון והידע האין סופי שמועבר במהלך האימונים, יכולת הדרכה והובלה מדהימה כוללת תמיכה יום יומית גם מעבר לאימונים עצמם.. כל אלה מקנים כלים של הגנה עצמית ביטחון וחיזוק גופני ומנטלי, מומלץ מאוד...."

ליעם גריפלחגורה שחורה, מדריך קראטה, תלמיד בכיר באורי דוג'ו

אני בטוח שכל מה שאכתוב כאן, כתבו לפניי ויכתבו אחרי. הגעתי לסנסאי אורי אלישר לאחר שגיליתי 3 פריצות דיסק בגב. התאמנתי בעבר בסוג אחר של לחימה ותמיד קרץ לי להגיע לקראטה. חיפשתי משמעות, רוחניות ותוכן עשיר. מצאתי מורה לחיים, אמן לחימה לחיים. אדם שעבורו אני קד וקורא לו סנסאי בגאווה. כבר בכניסה לדוג'ו הרגשתי יפן, חיבור שאין לו הסבר במילים. נשאבים לזה פשוט ככה. לאחר מספר חודשים של אימונים, אני יכול להגיד שזהו אחד הרגעים המשמעותיים שעשיתי. הגב מרגיש לי חזק יותר, שרירי ליבה שלא נגעתי בהם מעולם, עובדים חזק. טכניקה של אגרוף ובעיטה נכונים.. צוות של סמפאיים (חגורות שחורות) התומכים ועוזרים בלי להסס ומבלי להחמיץ פנים, פעם אחר פעם. זיכרון וריכוז עובדים בלי סוף. הניצחון של המוח והגוף על מחשבות שליליות וויתור עצמי המוכר לכולם, אין לזה מחיר. מי יתן ואזכה להמשיך לצעוד בדרך זו עם בני אדם אלה."

שרון פרנקותלמיד באורי דוג'ו

לפני 10 שנים, סיימתי את לימודי השיאצו בהנחיית סנסאי אורי אלישר. זו היתה חוויה מעוררת השראה שזכרתי לאורך השנים. בשנה האחרונה חיפשתי מחדש עיסוק שארגיש בו סיפוק ומיצוי. יש כיתות רבות ללימוד אומנויות לחימה, אבל כבר ידעתי היכן אוכל למצוא מנטור שיענה על כל הדרישות והציפיות של עולם הקראטה היפאני המסורתי וחזרתי להדרכתו של סנסאי אורי אלישר. הפעם ללימודי זרם ה-ווייצ'י ריו קרטה. גם במהלך העבודה התובענית והאינטנסיבית, סנסאי וצוות התלמידים בדרגות השחורות זמינים להדרכה, הכוונה, עידוד לכל אחד ואחת. עם ההרחבות הנלוות לאימונים, הצטיירה בפני התמונה השלמה של עולם וקראטה וייעודו באופן שלא הכרתי בעבר: חיזוק הגוף ופיתוח הנחישות, ההתמדה והדבקות במטרה, בדוג׳ו (הכיתה) ומחוץ לה. כל שיעור צרוף עבודה מאתגרת, קבוצתית שבסופה אני חוזר הביתה טעון בכח חדש ולהוט לאימון הבא."

יונתן טלתלמיד באורי דוג'ו

את אורי סנסאיי אני מכיר כבר 6 שנים ארוכות ונהדרות. סגנון הלימוד שלו הוא הטוב שנחשפתי אליו, וממש מדגיש כמה ללמוד אומנות לחימה, היא אומנות לכל דבר. כל כך הרבה מקבלים בשיעורים שלו מעבר להגנה עצמית. כבוד, עזרה הדדית, ריכוז, הוצאת המירב מעצמך, ועוד המוך ערכים ושיעורים לחיים שלא חשבתי שאקבל בשיעורי קראטה. מעבר לכל אורי סנסאיי הוא האדם הנחמד, חייכן והלבבי ביותר שהכרתי בחיי, שפשוט נעים להיות לידו בצורה בלתי רגילה ומשדר טוב לב ודאגה, דברים שחשובים מאוד במיוחד כאשר לומדים איך להלחם."

עומר אליהוחגורה שחורה, תלמיד בכיר באורי דוג'ו